اشتباه ، مسئله ، مشکل برخورد نحوه برخورد

اشتباه ، مسئله ، مشکل: برخورد نحوه برخورد مجلس شورای اسلامی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی تخصیص داده شده است سهام عدالت فوت شدگان به وراث آنان

عملیات تقسیم و تخصیص داده شده است سهام عدالت مشمولان فوت شده است سهام عدالت به وراث قانونی این مشمولان از شنبه 16 تیر 1397 شروع می‌شود. 

تخصیص داده شده است سهام عدالت فوت شدگان به وراث آنان

تخصیص داده شده است سهام عدالت فوت شدگان به وراث آنان

عبارات مهم : قانونی

عملیات تقسیم و تخصیص داده شده است سهام عدالت مشمولان فوت شده است سهام عدالت به وراث قانونی این مشمولان از شنبه 16 تیر 1397 شروع می شود.

عملیات تقسیم و تخصیص داده شده است سهام عدالت مشمولان فوت شده است سهام عدالت به وراث قانونی این مشمولان از ۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ شروع می شود.

به گزارش عصرایران به نقل از شرکت شخصی سازی، عملیات تقسیم و تخصیص داده شده است سهام عدالت مشمولان فوت شده است سهام عدالت به وراث قانونی این مشمولان از شنبه 16 تیر 1397 شروع می شود.

تخصیص داده شده است سهام عدالت فوت شدگان به وراث آنان

بر اساس این گزارش، در این مرحله همه ورثه قانونی اشخاص متوفی با در اختیار داشتن اصل گواهی حصر وراثت و کارت ملی خود باید به دفاتر منتخب پیشخوان دولت که اسامی این دفاتر منتخب در سایت اطلاع رسانی سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir انتشار یافته است مراجعه کنند و تقاضای تقسیم سهام عدالت شخص متوفی را بین تمامی وراث یا یکی از ورثه تکمیل و امضا کنند تا سهام عدالت فرد متوفی به آنان تخصیص داده شده است داده شود.

مطابق این اعلام شرکت شخصی سازی، در این مرحله تنها وراثی که تمامی آنان در قید حیات هستند از امکان تقسیم و تخصیص داده شده است سهام عدالت برخوردارند و حضور همه وراث قانونی یا وکلای قانونی آنان و یا ولی و قیم شخص وارث در دفاتر منتخب پیشخوان دولت الزامی است.

عملیات تقسیم و تخصیص داده شده است سهام عدالت مشمولان فوت شده است سهام عدالت به وراث قانونی این مشمولان از شنبه 16 تیر 1397 شروع می‌شود. 

این گزارش همچنین می افزاید اسناد و مدارک مورد نیاز که باید همراه ورثه بوده و به دفاتر پیشخوان ارائه شود و سایر شرح مورد نیاز از طریق اطلاعیه های شرکت شخصی سازی و از طریق سامانه اینترنتی به نشانی فوق اطلاع رسانی می شود.

در خاتمه نیز طبق گزارش روابط عمومی شرکت شخصی سازی علام شده است است همه افراد مراجعه کننده به دفاتر منتخب پیشخوان همچنین باید با همراه خود یک شماره شبای بانکی مربوط به حساب بانکی معتبر خود را داشته باشند تا بعد از اعلام آن به سامانه سهام عدالت از طریق این دفاتر پیشخوان، امکان برخورداری از سود سهام عدالت از طریق واریز این سود به شماره شبا بانکی آنان فراهم شود.

واژه های کلیدی: قانونی | سهام عدالت | سامانه سهام عدالت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs