اشتباه ، مسئله ، مشکل برخورد نحوه برخورد

اشتباه ، مسئله ، مشکل: برخورد نحوه برخورد مجلس شورای اسلامی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث تحمل حرف مردم را نداشتم / قاتل خواهر و شوهرخواهر در صحنه بازسازی قتل

متهم 24 ساله ای که چند ماه جهت قتل عروس و داماد جوان نقشه کشیده و با بررسی همه جوانب، قطعات پازل جنایت خود را با صحنه سازی های دقیق کنار هم چیده بود، تنها یک سا

قاتل خواهر و شوهرخواهر در صحنه بازسازی قتل: تحمل حرف مردم را نداشتم

عبارات مهم : جنایت

متهم 24 ساله ای که چند ماه جهت قتل عروس و داماد جوان نقشه کشیده و با بررسی همه جوانب، قطعات پازل جنایت خود را با صحنه سازی های دقیق کنار هم چیده بود، تنها یک ساعت بعد از عملی کردن نقشه وحشتناک خود، هنگامی که در برابر سوالات تخصصی قاضی خاص قتل عمد قرار گرفت، به ناچار لب به اعتراف گشود و پرده از دعوت پیامکی جهت «ضیافت مرگ» برداشت.

خراسان نوشت: این متهم صبح روز گذشته به وسیله کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به منزل نقلی در اطراف آرامگاه فردوسی (محل جنایت) هدایت شد تا در حضور قاضی باتجربه شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، چگونگی ارتکاب جنایت هولناک خود را تشریح کند.

او که مدعی بود تاکنون سراغ هیچ گونه ماده مخدر یا مشروبات الکلی نرفته است به دستور قاضی «کاظم میرزایی» در حالی برابر دوربین قوه قضاییه ایستاد که هنوز آثار خون های ریخته شده است بر کف اتاق تظاهر می کرد.

تحمل حرف مردم را نداشتم / قاتل خواهر و شوهرخواهر در صحنه بازسازی قتل

در شروع بازسازی صحنه قتل، ابتدا سرگرد نجفی (افسر پرونده) خلاصه ای از محتویات پرونده و اعترافات متهم را در مراحل اولیه بازجویی، شرح داد سپس مقام قضایی با تفهیم مواد قانونی به متهم از وی خواست ضمن معرفی کامل خود مواظب اظهاراتش باشد و حقیقت ماجرا را بیان کند. «سعید» (متهم) در حالی که بیان می کرد دیگر چیزی جهت پنهان کردن ندارم و همه چیز لو رفته هست، گفت: «بهرام» (مقتول) سومین همسر خواهرم بود. او درحالی که فرزندی نداشت زنش را طلاق داده و به این علت که از بستگان پدرم بود به منزل ما رفت و آمد داشت که در همین وقت نیز خواهرم با او آشنا شد.

آن ها به منطقه سبزوار فرار کردند و بهرام خواهرم را عقد کرد ولی من از رفتارهای غیراخلاقی خواهرم عصبانی بودم و از سوی دیگر کینه عمیقی از بهرام در دل داشتم آیا که او بعد از رفت و آمد به منزل ما، خواهرم را با خود برده بود تا با یکدیگر ازدواج کنند. تحمل این عنوان برایم بسیار سخت بود و نمی توانستم نگاه های مرموز و سرزنش آمیز دیگران را تحمل کنم! در واقع من از همان روزهای اول تصمیم به قتل بهرام و خواهرم گرفتم ولی اگر آن وقت آن ها را می کشتم همه به من شک می کردند! به همین علت نقشه زیرکانه ای طرح کردم.

متهم 24 ساله ای که چند ماه جهت قتل عروس و داماد جوان نقشه کشیده و با بررسی همه جوانب، قطعات پازل جنایت خود را با صحنه سازی های دقیق کنار هم چیده بود، تنها یک سا

وی گفت: تصمیم گرفتم مدتی از ماجرای ازدواج آن ها بگذرد و در این مدت هم خودم را به عنوان یک دوست صمیمی جهت بهرام جا زدم! ولی هیچ وقت این کارهای خواهرم و سوءاستفاده بهرام از موقعیت به وجود آمده در زندگی او را فراموش نمی کردم! خیلی با بهرام گرم می گرفتم و با او به تفریح می رفتم ولی از سوی دیگر هم نقشه قتل را با همه ریزه کاری هایش بررسی می کردم تا جایی جهت اشتباه نماند. حدود 20 روز قبل از قتل، پیامکی جهت بهرام فرستادم و او را با خانواده اش به مشهد دعوت کردم تا چند روزی در منزل مادرم مهمان ما باشند! آیا که پدرم بعد از آن که مادرم را طلاق داد، با زن دیگری ازدواج کرد و من هم با مادرم زندگی می کردم! آن ها ابتدا به اطراف چناران و منزل یکی از بستگانشان آمدند که من با پراید خودم سراغ ارزش رفتم و آن ها را به منزل مادرم آوردم.

در این مدت با هم به کلوب می رفتیم و تفریح می کردیم و من کاملا به او نزدیک شده است بودم تا این که آن ها تصمیم گرفتند به سبزوار بازگردند. دیگر وقت آن رسیده بود که نقشه خودم را اجرا کنم. صبح روز سوم مهر هنگامی که مادرم جهت تامین مخارج زندگی از منزل خارج شد و سرکار رفت، من هم چماق را برداشتم و میله فلزی پشت در منزل را انداختم تا کسی نتواند داخل بیاید.

خواهرم در فاصله اندکی از بهرام خوابیده بود که من ابتدا با چماق ضربات محکمی در خواب به سر بهرام زدم و قبل از آن که خواهرم بیدار شود، خیلی سریع به سراغ او رفتم و بدون آن که پتو را از روی سرش بردارم، ضربات محکمی هم به سر او زدم سپس چاقو را برداشتم و هر دو نفر آن ها را با وارد آوردن ضربات چاقو بی جان کردم!

تحمل حرف مردم را نداشتم / قاتل خواهر و شوهرخواهر در صحنه بازسازی قتل

وقتی از فوت آن ها اطمینان یافتم، چاقوی خون آلود را داخل حمام شستم و طبق نقشه ام به پمپ بنزین رفتم تا دوربین های پمپ بنزین و کارگر جایگاه سوخت شاهدی باشند که در ساعت وقوع قتل من در منزل نبودم! هنگامی که چند لیتر بنزین داخل باک ماشین ریختم به منزل بازگشتم و مرحله بعدی نقشه ام را اجرا کردم. هراسان و وحشت زده به در منازل همسایگان می کوبیدم که خواهرم و همسرش را کشته اند! ولی نمی دانم در کجای این نقشه اشتباه کرده بودم که قاضی پرونده در همان نگاه اول متوجه شد من قاتلم! دیگر حرفی جهت گفتن نداشتم داستان سرایی ها هم فایده ای نداشت. قاضی خاص قتل عمد مرا در اختیار کارآگاهان اداره جنایی گذاشت و من در همان مسیر حرکت به سوی پلیس آگاهی، اعتراف کردم. حالا هم خیلی پشیمانم ولی این پشیمانی دیگر سودی ندارد.

متهم 24 ساله ای که چند ماه جهت قتل عروس و داماد جوان نقشه کشیده و با بررسی همه جوانب، قطعات پازل جنایت خود را با صحنه سازی های دقیق کنار هم چیده بود، تنها یک سا

واژه های کلیدی: جنایت | پرونده | ازدواج | بازسازی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs