اشتباه ، مسئله ، مشکل برخورد نحوه برخورد

اشتباه ، مسئله ، مشکل: برخورد نحوه برخورد مجلس شورای اسلامی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی متخلفان بازار ماشین اعدام شوند / قاضی‌پور

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: باید مسیر واردات تمام خودروهای وارداتی در ۱۰ سال گذشته بررسی شود و همچنین گزارش شرکت بازرسی به اطلاع عموم برسد و در تکمیل ا

متخلفان بازار ماشین اعدام شوند / قاضی‌پور

قاضی پور: متخلفان بازار ماشین اعدام شوند

عبارات مهم : ماشین

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: باید مسیر واردات تمام خودروهای وارداتی در ۱۰ سال گذشته بررسی شود و همچنین گزارش شرکت بازرسی به اطلاع عموم برسد و در تکمیل اطلاعات آن تلاش شود.

نادر قاضی پور در گفت وگو با منزل ملت، در خصوص برخورد با متخلفان واردات خودرو، اظهار داشت: از گذشته اعلام می شد واردات خودروهای با ظرفیت بیش از 2500 سی سی ممنوع هست؛ ولی زمانی که از خیابان بهشتی پایتخت کشور عزیزمان ایران عبور می کردیم شاهد خودروهای مدل 2017 بودیم.

متخلفان بازار ماشین اعدام شوند / قاضی‌پور

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تخلف به صورت مداوم صورت گرفته هست، گفت: تخلف واردات ماشین مداوم اعلام می کردیم؛ ولی این عنوان انکار می شد.خودروهای وارداتی غیر قانونی شماره می شدند و سند آنها انتقال می یافت.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متخلفان واردات غیر قانونی ماشین در گذشته نیز تخلفاتی را داشتند؛ ولی به علت اینکه میزان خودروهای وارداتی در وقت ممنوعیت بسیار زیاد بود به چشم آمد، ادامه داد: بعضی از کارمندان گمرک با توجه به تعداد بالای خودروهای وارداتی متوجه تخلف صورت گرفته شدند و نیروی انتظامی نیز ورود کرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: باید مسیر واردات تمام خودروهای وارداتی در ۱۰ سال گذشته بررسی شود و همچنین گزارش شرکت بازرسی به اطلاع عموم برسد و در تکمیل ا

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید مسیر واردات تمام خودروهای وارداتی در 10 سال گذشته بررسی شود، عنوان کرد: ارگان هایی می توانند به خوبی مسیر واردات خودرها را بررسی کنند که از طریق قانونی وارد شده است اند یا خیر، نیروی انتظامی و شرکت ثبت اسناد هستند.

وی با بیان اینکه مبنا و منشاء واردات ماشین واردکنندگان هستند و تخلف می کنند، تصریح کرد: باید با متخلفان واردات غیرقانونی ماشین به عنوان مخل اقتصادی برخورد شود و حکم مخل اقتصادی اعدام است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: افرادی که در گمرک با اطلاع از تخلف ماشین را ترخیص کرده اند، کسانی که در نیروی انتظامی با آگاهی از واردات غیرقانونی خودروها را پلاک کرده اند، افرادی در وزارت صنعت، معدن و تجارت به صورت مستقیم و غیر مستقیم با متخلفان در ارتباط بوده اند و افرادی در بانک مرکزی که به آنها ارز داده اند همه مجرم هستند.

متخلفان بازار ماشین اعدام شوند / قاضی‌پور

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در آخر با تاکید بر اینکه مشخص است خودروها به وسیله چه افرادی وارد شده است و چه افرادی واردات غیرقانونی آنها را پیگیری کرده اند، خاطرنشان کرد: باید گزارش شرکت بازرسی به اطلاع عموم برسد و در تکمیل اطلاعات آن تلاش کنیم، شبکه فساد باید در نطفه خفه می شد آنقدر به آن اجازه داده شد تا 6 هزار ماشین را وارد کشور کرد.

واژه های کلیدی: ماشین | واردات | خودروهای وارداتی | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs