اشتباه ، مسئله ، مشکل برخورد نحوه برخورد

اشتباه ، مسئله ، مشکل: برخورد نحوه برخورد مجلس شورای اسلامی اخبار اجتماعی

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

برگزاری تمرین تیم ملی فوتبال زیر باران

دومین تمرین تیم ملی فوتبال عصر دوشنبه زیر بارش باران و در زمین چمن تازه برگزار شد. برگزاری تمرین تیم ملی فوتبال زیر باران عبارات مهم :..

ادامه مطلب

انفجار یک منزل بعد از حمله تروریستی داعش در بارسلون (عکس)

بر اثر انفجار در یک منزل در کاتالونیای اسپانیا، یک نفر کشته شد. مقامات پلیس کاتالونیا اعلام کردند این اتفاق با حمله خودروی ون به عابران پیاده در بارسلون م..

ادامه مطلب

قاتل متواری دستگیر شد ، قتل کودک ۷ ساله با سلاح جنگی

میزان نوشت: سرهنگ ملایی، فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت گفت: بعد از اطلاع پلیس، از وقوع قتلی در شهرستان رودبار جنوب و احتمال فرار قاتل به شهرستان ها..

ادامه مطلب

با پرسپولیس قرارداد دارم ولی پیگیر وضعیتم نیستند / عالیشاه

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که جهت گذراندن دوران سربازی از این تیم جدا شده است می‌گوید: با پرسپولیس هنوز قرارداد دارد.  عالیشاه: ب..

ادامه مطلب

فشار روی هفت ! ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.05.23

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.05.23 / فشار  روی  هفت ! ایران | روزنامه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات عکس صفحه ..

ادامه مطلب

بازی مهناز افشار در فیلم سینمایی لس‌آنجلس-تهران

مهناز افشار در فیلم سینمایی «لس آنجلس- تهران» به کارگردانی تینا پاکروان به ایفای نقش می‌پردازد. پیش از این حضور ماهایا پطروسیان در این فیلم سینمایی قطعی ..

ادامه مطلب

آخر مراسم تحلیف روحانی بدون معرفی کابینه دوازدهم

به گزارش ایسنا، مراسم تحلیف ریاست جمهوری دوازدهم که از ساعت 17 امروز شنبه در مجلس شروع شده است بود، دقایقی پیش آخر یافت. آخر مراسم تحلیف روحان..

ادامه مطلب