اشتباه ، مسئله ، مشکل برخورد نحوه برخورد

اشتباه ، مسئله ، مشکل: برخورد نحوه برخورد مجلس شورای اسلامی اخبار اجتماعی

رویاهای سرخ بر باد رفت ، تکمیل فاجعه پرسپولیس با شکست برابر الهلال

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر الهلال عربستان شکست خورد و در روزی که نشانی از تیم همیشگی نداشت در آستانه از بین بردن ..

ادامه مطلب

سریالی که وجدان‌ها را در ایام محرم به چالش می‌كشد

نویسنده تلویزیون گفت: سریال “هاتف” با مضمون عدالت در خانواده و جامعه،وجدان ها را در ایام محرم به چالش می كشد. سریالی که وجدان ها..

ادامه مطلب

عکس + شغل خاص

دیروز نشنال جئوگرافیک تصویری را به‌عنوان تصویر روز گزینش کرد که کارگری در حال نظافت نمای بیرونی بلندترین آسمانخراش دنیا (برج الخلیفه) دبی را نشان می‌دهد...

ادامه مطلب

اگر آمریکا از برجام خارج شود یک بازآرایی تازه خواهیم کرد / نوبخت

سخنگوی دولت گفت: یک طرف برجام کشور عزیزمان ایران است و طرف دیگر شش کشور که یکی از آنها آمریکاست. اگر آمریکا از برجام خارج شود قطعا باید یک ارنج و بازآرای..

ادامه مطلب

دلار سه هزار و 885 تومان ، الاکلنگ بازی قیمت سکه با اعصاب خریداران

سکه طرح قدیم یک میلیون و 260 هزار تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و 238 هزار تومان به فروش رسید.  الاکلنگ بازی قیمت سکه با اعصاب خریدارا..

ادامه مطلب

عضویت کشور عزیزمان ایران در بریکس می‌تواند دستاوردهای خوبی داشته باشد / مدیر مجلس نمایندگان آفریقای جنوبی

رئیس مجلس نمایندگان آفریقای جنوبی با بیان این که علاقمند به عضویت کشور عزیزمان ایران در بریکس هستیم گفت: امیدواریم آقای روحانی پیش از آخر امسال میلادی سفر..

ادامه مطلب

آخرین مهلت ثبت‌نام کارشناسی علمی‌کاربردی تا شنبه

داوطلبان دوره‌های کارشناسی دانشگاه علمی‌کاربردی تا فردا شنبه ۱۱ شهریور ماه جهت ثبت‌نام مهلت دارند.  آخرین مهلت عضویت کارشناسی علمی کاربردی تا شنبه..

ادامه مطلب