اشتباه ، مسئله ، مشکل برخورد نحوه برخورد

اشتباه ، مسئله ، مشکل: برخورد نحوه برخورد مجلس شورای اسلامی اخبار اجتماعی

ترامپ اتحادیه اروپا را به سوء استفاده از آمریکا متهم کرد

رئیس‌جمهوری آمریکا به انتقاد شدید از اتحادیه اروپا پرداخت و گفت که این اتحادیه به دنبال سوءاستفاده از ایالات متحده است. ترامپ اتحادیه اروپ..

ادامه مطلب

حمله مسلحانه به دانشگاه نظامی کابل

منابع امنیتی در افغانستان از حمله مسلحانه به دانشگاه نظامی کابل و تیراندازی در آن، خبر می‌دهند.  حمله مسلحانه به دانشگاه نظامی کابل ..

ادامه مطلب

توافق مرکل با سوسیال دموکرات‌ها جهت تشکیل دولت ائتلافی

حزب محافظه‌کار صدراعظم آلمان و سوسیال دموکرات‌های این کشور بعد از ماه‌ها مذاکره امروز(جمعه) بر روی دستورکاری جهت تشکیل یک دولت ائتلافی توافق کردند. ..

ادامه مطلب

فاکس‌نیوز شرح جدیدی را راجع به پرونده اخلاقی ترامپ افشا کرد

تارنمای خبری «فاکس نیوز» نوشت: یکی از دوستان ثروتمند هیلاری کلینتون نامزد حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 و حامی مالی وی، مبلغ 500 هزار دلار ..

ادامه مطلب

ابلاغ قانون معاهده معاضدت دوجانبه در امور کیفری بین کشور عزیزمان ایران و جمهوری کره

رئیس جمهوری قانون معاهده معاضدت دوجانبه در امور کیفری بین کشور عزیزمان ایران و جمهوری کره را جهت اجرا به وزارت دادگستری ابلاغ کرد.  ابلاغ قا..

ادامه مطلب

چرا شاهزاده معروف سعودی بعد از بازداشت تنها مانده است

یک رسانه عربی از حال و روز شاهزاده معروف سعودی بعد از بازداشت شدن به دستور ولیعهد عربستان روایت کرده است.  چرا شاهزاده معروف سعودی بعد از بازداشت..

ادامه مطلب

انفجار یک منزل بعد از حمله تروریستی داعش در بارسلون (عکس)

بر اثر انفجار در یک منزل در کاتالونیای اسپانیا، یک نفر کشته شد. مقامات پلیس کاتالونیا اعلام کردند این اتفاق با حمله خودروی ون به عابران پیاده در بارسلون م..

ادامه مطلب