اشتباه ، مسئله ، مشکل برخورد نحوه برخورد

اشتباه ، مسئله ، مشکل: برخورد نحوه برخورد مجلس شورای اسلامی اخبار اجتماعی

شوخی شوخی پیشنهاد دزدی به سبک آن فیلم را دادم و جدی اجرا کردیم ، در شب نشینی با فتانه فیلم پلیسی دیدیم

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛ او گفت: از شهری در اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران دو مرد و یک زن را به عنوان مسافر سوار کردم. در بین راه آنها اعتماد م..

ادامه مطلب

صاعقه جان ۶ نفر را در استان همدان گرفت

مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان گفت: امسال ۶ نفر در استان همدان بر اثر صاعقه جان خود را از دست داده اند. صاعقه جان ۶ نفر را در استان همدا..

ادامه مطلب

مسمومیت ۷ نفر با گاز منوکسید کربن در یاسوج

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مسمومیت ۷ نفر از اعضای یک خانواده با گاز زغال در یاسوج خبر داد. مسمومیت ۷ نفر با گ..

ادامه مطلب

105 نفر به بیمارستان رفتند ، اهواز باران آمد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز گفت: به دنبال بارندگی‌های امروز اهواز تا این لحظه 105 نفر در شهر با پرسشها تنفسی به بیمارستان‌ها مرا..

ادامه مطلب

دستگیری ٤ مرد که زنان را ماساژ می‌دادند

سردار عزیزالله ملکی، فرمانده انتظامی هرمزگان از انهدام باند ٤نفره ماساژ بانوان به وسیله مردها در بندرعباس خبر داد .  دستگیری ٤ مرد که زن..

ادامه مطلب

عکس + عامل آزار و اذیت زنان تهرانی دستگیر شد

سرپرست پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: سارق سابقه دار خودرو‌های پایتخت به ربودن و آزار و اذیت ۸ زن اعتراف کرد.  عامل آزار..

ادامه مطلب

تحمل حرف مردم را نداشتم / قاتل خواهر و شوهرخواهر در صحنه بازسازی قتل

متهم 24 ساله ای که چند ماه جهت قتل عروس و داماد جوان نقشه کشیده و با بررسی همه جوانب، قطعات پازل جنایت خود را با صحنه سازی های دقیق کنار هم چیده بود،..

ادامه مطلب

قاتل متواری دستگیر شد ، قتل کودک ۷ ساله با سلاح جنگی

میزان نوشت: سرهنگ ملایی، فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت گفت: بعد از اطلاع پلیس، از وقوع قتلی در شهرستان رودبار جنوب و احتمال فرار قاتل به شهرستان ها..

ادامه مطلب

کشف مشروبات الکلی در داخل عروسک در مشهد

ماموران گمرک کشور عزیزمان ایران در بروزترین عملیات مبارزه با قاچاق کالا موفق به کشف انواع مشروبات الکلی از داخل عروسک شدند. کشف مشروبات الکل..

ادامه مطلب

فرار دختر جوان از منزل با 6 میلیارد تومان پول

دختر جوانی که ۶ میلیارد تومان پول پدرش در حسابش بود و قصد ازدواج با پسر مورد علاقه‌اش را داشت از منزل فرار کرد. فرار دختر جوان از منزل با 6 میل..

ادامه مطلب