اشتباه ، مسئله ، مشکل برخورد نحوه برخورد

اشتباه ، مسئله ، مشکل: برخورد نحوه برخورد مجلس شورای اسلامی اخبار اجتماعی

نیمار دیدار برابر رئال را از دست داد

آسیب دیدگی نیمار جدی است و این بازیکن برزیلی سه هفته دیگر به میادین بازمی گردد تا او دیدار برابر رئال را از دست دهد. نیمار دیدار برابر رئال ..

ادامه مطلب

پیروزی مدعیان در هفته بیستم لیگ برتر فوتسال

هفته بیستم لیگ برتر فوتسال با پیروزی تیم های گیتی پسند و حفاری و همچنین لغو یک مسابقه برگزار شد. پیروزی مدعیان در هفته بیستم لیگ برتر فوتسال ..

ادامه مطلب

به کمک مجلس و نهادهای دیگر تلاش می کنیم موانع سر راه شخصی سازی را در ورزش برد / سلطانی فر

وزیر ورزش و جوانان گفت : شخصی سازی در ورزش جهت من یک روش مهم است و تلاش می کنم با برطرف موانع مدیریتی، سیاسی، حقوقی و اقتصادی این اتفاق در ورزش کشور عزی..

ادامه مطلب

رویاهای سرخ بر باد رفت ، تکمیل فاجعه پرسپولیس با شکست برابر الهلال

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر الهلال عربستان شکست خورد و در روزی که نشانی از تیم همیشگی نداشت در آستانه از بین بردن ..

ادامه مطلب

برگزاری تمرین تیم ملی فوتبال زیر باران

دومین تمرین تیم ملی فوتبال عصر دوشنبه زیر بارش باران و در زمین چمن تازه برگزار شد. برگزاری تمرین تیم ملی فوتبال زیر باران عبارات مهم :..

ادامه مطلب

با پرسپولیس قرارداد دارم ولی پیگیر وضعیتم نیستند / عالیشاه

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که جهت گذراندن دوران سربازی از این تیم جدا شده است می‌گوید: با پرسپولیس هنوز قرارداد دارد.  عالیشاه: ب..

ادامه مطلب

فشار روی هفت ! ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.05.23

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.05.23 / فشار  روی  هفت ! ایران | روزنامه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات عکس صفحه ..

ادامه مطلب

توضیحات سرمربی پانیونیوس راجع به سفر نکردن ملی‌پوشان ایرانی به اسرائیل

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم پانیونیوس یونان که شب گذشته با برتری برابر گوریکا به دور سوم پلی آف لیگ اروپا رفت، در دیدار مرحله بعد لژیونرهای ایرانی اش ..

ادامه مطلب

قرقیزستان میزبان پرسپولیس برابر الاهلی

پرسپولیس قصد دارد قرقیزستان را به عنوان میزبان خود در دیدار مرحله یک چهارم نهایی برابر الاهلی عربستان معرفی کند. قرقیزستان میزبان پرسپولیس برابر ..

ادامه مطلب