اشتباه ، مسئله ، مشکل برخورد نحوه برخورد

اشتباه ، مسئله ، مشکل: برخورد نحوه برخورد مجلس شورای اسلامی اخبار اجتماعی

پرونده نقل‌وانتقالات ما با آمدن قدوس بسته می‌شود/ او باید به اسپانیا بیاید ، کلوب اوئسکا

باشگاه اوئسکای اسپانیا منشتر شدن مدارکی از قراردادش با همتای سوئدی و سامان قدوس اعلام کرد، این ملی‌پوش ایرانی باید به اسپانیا برود. کلوب اوئسکا:..

ادامه مطلب

آقای گل استقلال را قهرمان کرد!

آرش برهانی آقای گل سابق لیگ برتر و استقلال اعتقاد است این تیم یک پای قهرمانی است.  آقای گل استقلال را قهرمان کرد! عبارات مهم : بازی..

ادامه مطلب

هوایی کردن بیرانوند در پارکینگ! ، شبیخون شبانه مدیر سابق پرسپولیس به اردوگاه سرخ

در شرایطی که پرسپولیس از فقر بازیکن زحمت می‌برد یکی از مسئولان سابق این کلوب از دروازه‌بان ملی‌پوش این تیم خواسته بود تا از جمع شاگردان برانکو جدا شود! شبی..

ادامه مطلب

هم گروهی بسکتبال کشور عزیزمان ایران با فیلیپین، امارات و سوریه در جاکارتا

قرعه کشی رقابت‌های بسکتبال در بازی‌های آسیایی جاکارتا انجام و حریفان کشور عزیزمان ایران مشخص شدند. هم گروهی بسکتبال کشور عزیزمان ایران با فیل..

ادامه مطلب

نیمار دیدار برابر رئال را از دست داد

آسیب دیدگی نیمار جدی است و این بازیکن برزیلی سه هفته دیگر به میادین بازمی گردد تا او دیدار برابر رئال را از دست دهد. نیمار دیدار برابر رئال ..

ادامه مطلب

پیروزی مدعیان در هفته بیستم لیگ برتر فوتسال

هفته بیستم لیگ برتر فوتسال با پیروزی تیم های گیتی پسند و حفاری و همچنین لغو یک مسابقه برگزار شد. پیروزی مدعیان در هفته بیستم لیگ برتر فوتسال ..

ادامه مطلب

به کمک مجلس و نهادهای دیگر تلاش می کنیم موانع سر راه شخصی سازی را در ورزش برد / سلطانی فر

وزیر ورزش و جوانان گفت : شخصی سازی در ورزش جهت من یک روش مهم است و تلاش می کنم با برطرف موانع مدیریتی، سیاسی، حقوقی و اقتصادی این اتفاق در ورزش کشور عزی..

ادامه مطلب

رویاهای سرخ بر باد رفت ، تکمیل فاجعه پرسپولیس با شکست برابر الهلال

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر الهلال عربستان شکست خورد و در روزی که نشانی از تیم همیشگی نداشت در آستانه از بین بردن ..

ادامه مطلب

برگزاری تمرین تیم ملی فوتبال زیر باران

دومین تمرین تیم ملی فوتبال عصر دوشنبه زیر بارش باران و در زمین چمن تازه برگزار شد. برگزاری تمرین تیم ملی فوتبال زیر باران عبارات مهم :..

ادامه مطلب

با پرسپولیس قرارداد دارم ولی پیگیر وضعیتم نیستند / عالیشاه

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که جهت گذراندن دوران سربازی از این تیم جدا شده است می‌گوید: با پرسپولیس هنوز قرارداد دارد.  عالیشاه: ب..

ادامه مطلب